Kilka słów o nas – Wypożyczalnia samochodów – Rita Rent a Car

Kilka słów o nas

Od 26 lat
wypożyczamy Wam auta!


Wypożyczalnia samochodów Rita Motors Rent a Car oferuje wynajem krótkoterminowy, długoterminowy, średnioterminowy będący alternatywą dla klasycznego leasingu, a także wynajem aut do ślubu. Działamy na rynku wynajmu samochodów od 1994 roku. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, że najważniejsze są indywidualne potrzeby naszych klientów, zatem nasz kompetentny, wyszkolony personel dokłada wszelkich starań aby im sprostać.

Naszym celem jest umiejętne świadczenie swych usług na najwyższym poziomie. Do każdej zawieranej transakcji podchodzimy z maksimum precyzji, pasją i zaangażowaniem. Zawsze służymy fachową i rzetelną pomocą a nasz wykwalifikowany personel doradzi oraz dopasuje usługę do Twoich potrzeb.

Samochody, którymi dysponujemy są nowe, dobrze wyposażone i bezpieczne, co dodatkowo zapewni Ci komfort podróżowania i gwarancje, że bez problemu dojedziesz nimi do celu.

Dzięki wypracowanym przez nas standardom, wynajem aut w naszej wypożyczalni jest procedurą łatwą i bardzo przejrzystą. Jeśli chcesz wypożyczyć samochód z Rita Motors Rent a Car, przyjdź do nas, zadzwoń, napisz lub po prostu wybierz auto jakiego szukasz i skorzystaj z Panelu Rezerwacji online umieszczonego na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

1994

Rok uruchomienia
wypożyczalni

Zarezerwuj!